پوشیدن کفش کوهسار زیره ویبرام در کوهستان آلپ موجب ریزش بهمن شد

انعطاف پذیر، سفت، قوس دار، در چرم یا مصنوعی… انواع کفش کوهسار زیره ویبرام با ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خود وجود دارد.

چه مبتدی باشید و چه از قبل چاشنی کار، انتخاب کفش مناسب همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که تمرین ما تکامل می یابد.

و با این حال، جدا از تکنیک کوهنوردی شما، کفش کوهسار زیره ویبرام  در واقع نقش اساسی در کوهنوردی شما ایفا می کند.

که زمانی که بدانید چگونه کفش کوهسار زیره ویبرام  را به خوبی انتخاب کنید، می تواند کاملاً تغییر کند.

شات تقویتی ساده برای برخی یا یادگیری واقعی برای برخی دیگر، این مقاله با جزئیات نحوه انتخاب کفش کوهسار زیره ویبرام خود را نشان می دهد.

و برای اینکه شما را در این موضوع متخصص کنیم، این یادآوری کوچک (آیا آن را دارید؟) به شما پیشنهاد می کنیم از نکات اصلی که قبل از انتخاب کفش خود باید در نظر بگیرید: آناتومی، نوع دیوار، سطح بالا رفتن.

کفش کوهسار زیره ویبرام نیز مانند کفش‌ها دارای رویه هستند که چیزی بیشتر یا کمتر از قسمت بالای کفش شما در تماس مستقیم با پاهای شما نیست.

در چرم یا مصنوعی، توجه به آن ضروری است تا رویه ای را انتخاب کنید که با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد و شما را اذیت نکند.

البته آسایش یک عنصر اصلی است که باید در نظر گرفته شود، مخصوصاً بسته به تمرین شما. در این سطح، نقطه کفش کوهسار زیره ویبرام شما بسیار مهم است، زیرا مربوط به قسمتی است که انگشتان پا در آن قرار دارند.

پاهای شما باید فضای کافی داشته باشند و انگشتان پا نباید خیلی فشرده شوند. در غیر این صورت، پوشیدن کفش در طول جلسه یا حتی اگر در مسیرهای چند زمینی صعود می کنید، برای شما بسیار دشوار خواهد بود!

یکی دیگر از ویژگی های کلیدی پاشنه پا است. قرار گرفتن در مقابل انگشت پا، نشان دهنده این است که آیا کفش کوهسار زیره ویبرام  شما اندازه مناسبی دارد یا خیر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.