پوشیدن پوشاک زنانه در درگهان موجب اخراج شهردار شد

در پوشاک زنانه تیره، که بیشتر با گرما شارژ می شوند، معمولاً همراه با گرمای بدن گرم و دنج می شود. تمام پوشاک زنانه گرمای بدن را عایق می کنندو این امر بستگی به ضخامت پوشاک زنانه دارد پوشاک زنانه های هوادار بپوشید تا هوا بچرخد و گرما جمع نشود.

پوشاک زنانه در درگهان تیره بیشتر گرم می شوند، اما اشعه ماوراء بنفش بیشتری را نیز جذب می کنند. پوشاک زنانه های رنگ روشن در روزهای گرم راحت ترند. بنابراین انتخاب رنگ موضوعی قابل توجه است: آیا می خواهید از خود در برابر اشعه ماوراء بنفش یا گرما محافظت کنید؟

وقتی صحبت از محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش به میان می آید، ساختار اصلی مواد صرف نظر از نوع فیبر اهمیت ویژه ای دارد. یک مثال افراطی: « پوشاک زنانه در درگهان توری، مانند پیراهن‌هایی که در دهه 80 می‌پوشیدند، مطمئناً محافظت خوبی در برابر آفتاب ندارند.

این مهندس نساجی توضیح می دهد: مهمترین چیز این است که ساختار مواد دارای تراکم خاصی باشد. به عنوان یک قاعده، الیاف مصنوعی را می توان به عنوان مثال، ریزتر از پنبه بافته کرد.

اما رنگ در اثر محافظتی پوشاک زنانه در درگهان نیز نقش دارد. منسوجات تیره معمولا نور UV بیشتری را نسبت به منسوجات سفید جذب می کنند.

دلیل: برای مثال، باکتری‌ها در الیاف مصنوعی بسیار راحت‌تر از پنبه احساس راحتی می‌کنند زیرا رطوبت بدن را در داخل الیاف ذخیره می‌کند. این امر رشد باکتری ها و توسعه بو را کند می کند.

رز توضیح می‌دهد: «پوشاک زنانه‌های تیره گرمای بیشتری را حفظ می‌کنند، بیشتر عرق می‌کنید و این بو می‌تواند حشرات – به ویژه پشه‌ها را جذب کند». پشه های روی پوشاک زنانه های رنگ روشن نیز راحت تر قابل تشخیص هستند.

مربی سبک آندریاس رز در مورد انتخاب رنگ چیزی برای فکر کردن دارد: “افرادی که پوشاک زنانه های رنگ روشن می پوشند نسبت به افرادی که پوشاک زنانه های تیره می پوشند کمتر توسط حشرات گزیده می شوند.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.