مقیاس رسمی بودن لباس چیست؟

چرا لباس پوشیده ای؟ آیا در حال مناظره هستید؟ آیا محاکمه ساختگی وجود دارد؟ من در تیم مناظره نیستم و مسابقه آزمایشی آزمایشی وجود نداشت. من در مدرسه فقط یک پیراهن دکمه دار پوشیده بودم.

من همسالانم را سرزنش نمی کنم که تصور می کنند دلیل خاصی برای لباس پوشیدن داشته ام.

از این گذشته، مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه من به ندرت چیزی رسمی تر از تی شرت و شلوار ورزشی می پوشم، که نظرات پدرم را در مورد فراموش کردن لباس پوشیدن در صبح جلب می کند.

با این حال، در آن روز، من دلیل خاصی برای لباس پوشیدن داشتم این مقاله.

در حالی که من معمولاً برای مدرسه لباس نمی‌پوشم و برنامه‌ای هم برای این کار ندارم، همکلاسی‌هایم را تشویق می‌کنم آن را امتحان کنند.

در طول دوره تحقیق سه روزه ام برای این مقاله، هر روز یک پیراهن دکمه دار و «شلوار واقعی» می پوشیدم و صادقانه بگویم، تقریباً هیچ چیز تغییر نکرد.

در واقع، وزن بلوک سقفی من اغلب فراموش می کردم که لباس پوشیده ام، اما یکی از همکلاسی هایم یادآوری می کرد که دلیل رسمی بودن من را می پرسید.

یک روز در دوران تحقیقم، ظرف ژله تک نفره یکی از دوستانم تصمیم گرفت با من لباس بپوشد.

آن روز روز ارائه در کلاس انگلیسی ما بود. هدف از این تکلیف این بود که سخنران موثری باشد.

لباس رسمی دوستم برای من به عنوان یک شنونده جذاب بود و او را معتبرتر و در نتیجه در انجام این تکلیف موفق‌تر نشان می‌داد.

علاوه بر این، یک مطالعه دانشگاه کلمبیا با عنوان پیامدهای شناختی لباس رسمی می گوید که پوشیدن رسمی، پردازش ذهنی را افزایش می دهد. در بخشی از مطالعه، آنها از دانش آموزان خواستند که رسمی بودن لباس خود را در مقیاس 50- تا 50+ قبل از پر کردن فرم ارزیابی کنند.

این فرم حاوی سوالات چند گزینه ای بود، با برخی از پاسخ های پیچیده تر، که درک پیچیده تری را نشان می داد، و پاسخ های دیگر که ساده تر بودند، درک اساسی تری را نشان می دادند.

آنها دریافتند لباس بلوچی زاهدانی دانش‌آموزانی که لباس‌هایشان را رسمی‌تر ارزیابی می‌کنند، نسبت به همتایان کمتر رسمی‌شان، درک پیچیده‌تری از این سؤال دارند.

این نشان می دهد که نه تنها لباس رسمی می تواند شما را باهوش تر نشان دهد، بلکه می تواند عملکرد تحصیلی شما را نیز بهبود بخشد.

 • منابع:
  1. Wearing formal clothing to school may have some benefits
 • تبلیغات:
  1. برای رفع شوره سر، انگور استفاده کنید
  2. تعمیر انواع خودرو با استفاده از لباس
  3. نوعی انار که می تواند با نور لامپ رشد کند
  4. تاثیر خواندن کتاب بر زندگی اجتماعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.