مردی همسرش را کشت و در روتختی بافت ابریشم پیچید

برخی افراد ترکیب مثبت و منفی را جالب می دانند. اگر طرحی تیره روی دیوارها در زمینه روشن وجود دارد، سعی کنید روتختی بافت ابریشم را با طرحی مشابه اما روشن روی زمینه تیره انتخاب کنید. الگوهای مشابهی که در رنگ های مختلف ساخته شده اند نیز به خوبی با یکدیگر ست می شوند.

زمانی که روتختی و پرده ها از نظر الگوی مشابه باشند، غیرمنتظره به نظر می رسد. همان عناصر تزئینی، لوله کشی یا قیطان در امتداد لبه روتختی و پرده ها به ترکیب منسوجات با الگوهای مختلف کمک می کند.

پارچه پشمی یا نخی بافت دار، خز برای دیوارهای رنگ شده مناسب است. پارچه های ملیله، روتختی های تکه تکه با دیوارهای چوبی ترکیب شده اند.

روتختی زیبا با بافتی صاف، مانند عکس، همیشه فشرده تر از حجیم، کرکی یا لحافی در نظر گرفته می شود. بافت های حجمی بهتر است در اتاق های بزرگ استفاده شوند. پارچه های ساتن و براق برای فضای داخلی پیچیده، مات و با بافت خشن – برای پارچه های ساده – مناسب تر هستند.

روتختی

ترکیب روتختی
اگر روتختی یک عملکرد صرفاً تزئینی را انجام دهد، ترکیب الیاف واقعاً مهم نیست. پارچه های طبیعی گران تر هستند، پارچه های مصنوعی ارزان تر هستند.

برای مبل ها و صندلی های راحتی، محصولات ساخته شده از الیاف مصنوعی یا مخلوط را خریداری کنید. طبیعی ها زودتر فرسوده می شوند.

عمر کوتاه تر با پارچه های پرزدار و همچنین سطوح محدب لحافی مشخص می شود. اما، به عنوان مثال، روتختی روی یک آستر پنبه ای طبیعی به سمت زمین حرکت نمی کند.

هم طول و هم عرض تشک را به ضخامت آن به اضافه 10 سانتی متر اضافه کنید و ابعاد روتختی مورد نیاز خود را بدست آورید. اگر پارچه‌ای روی زمین برنامه‌ریزی شده باشد، ارتفاع تخت به ابعاد اصلی (طول و عرض) (به علاوه 10-15 سانتی‌متر یا حتی بیشتر) اضافه می‌شود.

نکته: حجم روتختی و ابعاد ماشین لباسشویی خود را در نظر بگیرید. اگر یک مدل باریک دارید، انتخاب محصولات عظیم، متراکم و حجیم منطقی نیست – نمی توانید آن را در درام فشار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.