ماجرای دمپایی روفرشی پسرانه که موجب درمان ناباروی زوج روسی شد

دمپایی روفرشی پسرانه به دلیل راحتی که دارد، ممکن است برای برخی انتخاب ارجح باشد. اما مهم است که جفتی بخرید که برای شما منطقی باشد. داون فیگلو، DPM، عضو هیئت آمریکایی جراحی اطفال پا، بنیانگذار The Organic Foot and Podiatric می گوید: «جمعیت مسن باید از دمپایی های ضد لغزش استفاده کنند و هرکسی که از بیماری هایی مانند فاشیای کف پا رنج می برد، باید در دمپایی خود دارای قوس کف پا باشد.

جراح در شهر نیویورک “من به شدت توصیه می کنم دمپایی هایی را با پشتیبانی قوس نیز انتخاب کنید.” (در اینجا برخی از مشکلات رایج پا و راه حل های متخصصین پا وجود دارد.)

برای خرید یک جفت آماده هستید؟ ما از متخصصان پا خواستیم موارد دلخواه خود را به اشتراک بگذارند تا به شما در انتخاب بهترین دمپایی توصیه شده توسط متخصص پا برای مردان کمک کنند.

این دمپایی ها نه تنها برای جلوگیری از لغزش شما ساخته شده اند، بلکه ضد آب نیز هستند، در صورتی که مه آلود باشد و بخواهید از جلو بیرون بروید و روزنامه را روی چمن خود بگیرید. دکتر فیگلو می‌گوید: «این جفت دارای قوس و فوم حافظه‌دار است که راحتی زیادی در زیر پا ایجاد می‌کند. “این همچنین به افرادی که درد قوس پا و پاشنه دارند نیز کمک می کند.”

اگر پاهای شما کمی ظریف‌تر هستند و نیاز به TLC بیشتری دارند، این جفت را خریداری کنید. دکتر فیگلو می گوید: «هر دمپایی دارای یک کفی برای حمایت از قوس کف پا است که برای مبتلایان به فاسیای کف پا بسیار مفید است. “و فوم حافظه کمی راحتی را اضافه می کند.”

آنها به شما این امکان را می دهند که آنها را در بیرون از خانه بپوشید، به خصوص در هوای سرد و مرطوب  برای یک پیاده روی سریع سگ یا گرفتن نامه های خود ایده آل است. اما بهترین چیز در مورد آنها کفی است – آنها کاملاً از پشم طبیعی ساخته شده اند که هنگام پوشیدن آنها راحتی و اثر تسکین دهنده ای ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.