قابلمه چدن دسینی 10 پارچه ایتالیا جایگزین ویزای سفر به کشورهای اروپایی شد

غذاهای آسیایی روز به روز در بین ما محبوب تر می شوند. شما باید بتوانید در خانه آشپزی کنید قابلمه چدن دسینی 10 پارچه ایتالیا برای این امر ضروری است.

این یک قابلمه چدن دسینی بسیار مرتفع و با انحنای پیوسته است که یا یک دسته یا دو دسته دارد. در اینجا به جزئیات در مورد ویژگی ها و کاربردهای woks می پردازیم.

سوخاری قابلمه ای است که هم روی اجاق گاز و هم در فر قابل استفاده است. با آن می توان ظروف را به صورت معطر و ملایم تهیه کرد.

ذخیره گرما به ویژه قابل ذکر است. در اینجا بیشتر در مورد قابلمه چدن دسینی بیابید.

قابلمه چدن دسینی های آهنی بسیار سنگین هستند و بنابراین تا حدودی غیر قابل انعطاف هستند. قسمت پایین اغلب منحنی است و به همین دلیل است که برای اجاق گاز مناسب هستند. سرآشپزهای حرفه ای اغلب از قابلمه چدن دسینی های فرفورژه استفاده می کنند و خواص ویژه آنها را بیان می کنند.

قابلمه چدن دسینی آهنی رسانایی حرارتی خوبی دارد. مقاوم و پایدار است و برای دماهای بالاتر مناسب است.

قبل از اولین استفاده، یک ماهیقابلمه چدن دسینی آهنی باید سرخ شود. این کار با نمک، روغن پخت و پز و سیب زمینی انجام می شود. بنابراین یک پوشش نشاسته ای به دست می آید.

هنگام تمیز کردن، مراقبت از آن در صورت استفاده صحیح بسیار آسان است. اغلب اگر بعد از استفاده با کاغذ آشپزخانه پاک شود کافی است. اگر به شدت کثیف است، می توان آن را با آب داغ و برس ظرفشویی تمیز کرد؛ باید از استفاده از مواد شوینده یا حتی شیر پاک کن خودداری کنید.

اینها خاصیت نچسب را مختل می کنند. سپس می توانید آنها را با کمی روغن مالیده و نگهداری کنید.

این ممکن است برای شما جالب باشد که پخت و پز با گاز نیز نیازهای متفاوتی را برای قابلمه چدن دسینی ها ایجاد می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.