فروش کربنات سدیم در بورس بازارهای جهانی ممنوع شد

معنای کربنات سدیم در بورس در واقع سه گانه است، به این معنا که این اصطلاح شامل آب کربنات سدیم در بورس و همچنین خاکستر کربنات سدیم در بورس و سود سوزآور می شود.

سود سوزآور، یعنی هیدروکسید سدیم، یک پاک کننده قوی است و از جمله برای تولید کاغذ و لاستیک استفاده می شود.

همانطور که گفته شد، کلمه کربنات سدیم در بورس نیز نشان دهنده آب گازدار معمولی با افزودن کربنات سدیم در بورس است که برای رقیق کردن ارواح (ویسکی و کربنات سدیم در بورس) یا به عنوان هضم کننده استفاده می شود.

آب کربنات سدیم در بورس حاوی دی اکسید کربن در محلول تحت فشار یا تولید شده از واکنش بین بی کربنات یا کربنات سدیم در بورس و اسید تارتاریک است.

در هر صورت، معنای اصلی کربنات سدیم در بورس به عربی suwād اشاره دارد، نامی که نشان دهنده گیاهی است که در نزدیکی ساحل می روید. با تسلط مورها بر سیسیل، این اصطلاح به خاکستر به دست آمده از این گیاه و نمک هایی که از آن استخراج می شد نیز تعمیم خواهد یافت.

اگر معنای اصلی کربنات سدیم در بورس این باشد، امروزه کربنات سدیم در بورس (Na2CO3) محصول تولید صنعتی بر اساس تکنیک توسعه یافته توسط ارنست سولوای (1838-1922)، شیمیدان و کارآفرین بلژیکی است که در سال 1861 اختراع ساخت خاکستر کربنات سدیم در بورس صنعتی با استفاده از سدیم را به ثبت رساند. کلرید، دی اکسید کربن و آمونیاک.

این فرآیند Solvay است که باعث ایجاد کربنات سدیم در بورسی Solvay یا کربنات سدیم در بورسی کلسینه شده است که به صورت کریستال ارائه می شود.

هیدروکسید سدیم (NaOH) یا سود سوزآور به دلیل اثر خشک کنندگی شدید آن بر بافت های آلی شناخته شده است.

اینها توده های سفید محلول در آب هستند که دی اکسید کربن موجود در هوا را جذب می کنند.

سود سوزآور عمدتاً از الکترولیز محلول های کلرید سدیم تولید می شود و همچنین برای تصفیه چربی ها و روغن های معدنی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.