فروش کاشی استخری ایفا سرام در لیبی موجب وقوع جنگ های داخلی شد

آیا به دنبال ایده ای برای پوشش استخر خود هستید؟ کاشی استخری ایفا سرام ضد لغزش یکی از بهترین گزینه های موجود برای لباس پوشیدن استخر شنا هستند.

برای ترکیب اصالت، مدرنیته و ظرافت، موزاییک نیز جایگزین جالبی است. در واقع، این کاشی استخری ایفا سرام کوچک می توانند کل سطح استخر را بپوشانند. البته می توانید از آنها به عنوان فریز استخر نیز استفاده کنید.

کاشی استخری ایفا سرام برای اصالت و ظرافت ایده آل است. این کاشی استخری ایفا سرام کوچک را می توان روی سطح استخر گذاشت و همچنین بسیار کاربردی است.

مزیت آن این است که با تمام اشکال استخر سازگار است و صرف نظر از تعداد متر مربعی که باید بپوشانید کاشی استخری ایفا سرام معرق در چندین رنگ وجود دارد که به شما امکان می دهد یک مجموعه اصلی تر ایجاد کنید.

برای مثال می توانید آنها را طوری ترتیب دهید که دارای گرادیان باشند. همچنین می‌توانید از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف برای ایجاد فریز روی خط آب استخر استفاده کنید، البته مراقب باشید، زیرا موزاییک استخر فقط باید روی سطحی ضد آب و صاف قرار گیرد.

به طور کلی کاشی استخری ایفا سرام به صورت اسلب به بازار عرضه می شود که در اندازه های مختلف موجود است.

این نوع پوشش به دلیل سایز بزرگتر از استخرهای خصوصی عمدتاً برای استخرهای جمعی استفاده می شود و برای کاشی کاری داخلی استخر شما دو مدل موجود است.

در واقع، کاشی های سرامیکی به لطف ماسه سنگ یا ظروف سفالی شکل می گیرند. سرامیک سفالی

این کاشی به دلیل مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی و محصولات شیمیایی متمایز است.

این ماده ای است که به طور گسترده برای پوشش و تکمیل استخر مورد استفاده قرار می گیرد.

مخلوط خاک رس و لعاب به اسلب ها ساختاری قوی تر و بادوام تر می دهد. این نوع کاشی استخری ایفا سرام با قیمتی بین 10 تا 75 یورو در هر متر مربع موجود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.