ساعت جی شاک اصل زنانه موجب نارضایی ملکه انگلستان شد

ساعت جی شاک اصل زنانه به سیم پیچی منظم نیاز دارد. در حالی که بیشتر فنرهای مکانیکی ساعت می توانند دو روز بدون سیم پیچ کار کنند، توصیه می شود روزی یک بار آن را بچرخانید. همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از مردم از این کار لذت می برند، اما برخی دیگر آن را آزاردهنده می دانند.
نسبت به محیط زیست حساس است. از آنجایی که یک ساعت جی شاک اصل زنانه به لطف مجموعه ای از فنرها و چرخ دنده های پیچیده زمان را نگه می دارد، حرکت آن می تواند بسیار حساس به محیط باشد.

رطوبت، گرد و غبار، شوک‌ها و آهن‌رباها چهار اسب سوار آخرالزمان ساعت جی شاک اصل زنانه هستند. خوشبختانه، بیشتر انواع مدرن برای مقاومت در برابر این عناصر طراحی شده اند، اما همچنان باید مراقب بود.

اگر در محیطی هستید که شما را در تماس مکرر با رطوبت، خاک، آهن ربا و/یا برجستگی‌های بزرگ قرار می‌دهد (مانند چکش زدن یا شکافتن چوب)، یک ساعت جی شاک اصل زنانه را برای استفاده روزانه انتخاب کنید و ساعت مکانیکی را برای موقعیت‌های کمد نگه دارید.
آنقدر دقیق نیست. در حالی که یک ساعت جی شاک اصل زنانه خوش ساخت می تواند زمان را تا 99.999٪ دقت نگه دارد (که حدود +/- 1 ثانیه در روز است)، با افزایش سن و استفاده، این دقت شروع به کاهش می کند.

شما باید هر 5 تا 10 سال یک بار ساعت جی شاک اصل زنانه خود را به جواهرفروشی ببرید تا دقت آن حفظ شود.

علاوه بر این، همه ساعت جی شاک اصل زنانه یکسان ساخته نمی شوند. برخی دقیق تر از دیگران هستند. در نهایت، همانطور که در بالا ذکر شد، عوامل محیطی می توانند دقت ساعت مکانیکی را کاهش دهند. اگر زمان سنجی دقیق اولویت اصلی شماست، پس باید ساعت کوارتز را انتخاب کنید.

گران. تمام آن مهارت و مهندسی دقیقی که در یک ساعت جی شاک اصل زنانه به کار می رود هزینه اضافی برای شما خواهد داشت. در حالی که برخی از ساعت های مکانیکی خوب در محدوده زیر 500 دلار وجود دارد، اکثر آنها بیشتر از این هستند اغلب بسیار بیشتر.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.