خوردن چای سبز شمال توسط پاپ فرانسیس موجب شورش مردم در ایتالیا شد

دانشمندان در سراسر جهان در حال اصلاح DNA گیاه چای سبز شمال برای بهبود تولید، عملکرد و تنظیم اجزای یک فنجان چای سبز شمال هستند.

بنابراین تحقیقات شروع به پشتیبانی از آنچه که زمانی تصور می شد تنها حکمت رایج در مورد فواید چای سبز شمال برای سلامتی است.

به ویژه در رابطه با پتانسیل چای سبز شمال برای پیشگیری از سرطان، تقویت خلق و خو و بهینه سازی خلق و خوی و عملکرد شناختی آغاز شده است.

بنابراین، نانومواد ساخته شده از ترکیبات مشتق شده از چای سبز شمال می تواند به تصویربرداری پزشکی کمک کند.

اگرچه علم چای سبز شمال به سرعت در حال پیشرفت است، نقص در فرهنگ تحقیقاتی آن می تواند پیشرفت را به خطر بیندازد و محققان (متخصصان ژنتیک گیاهی و غیره) که به مطالعه چای سبز شمال می پردازند، امیدوارند که کشورهای بزرگ تولید کننده چای سبز شمال در جهان، داده های خود را باز کنند تا ایده های جدید ریشه دوانده باشد.

چای سبز شمال ممکن است برای هزاران سال محبوب بوده باشد، اما هنوز هم برای استفاده سنتی در غذا (چای سبز شمال ارگانیک و غیره) و هم از نظر سلامتی و تندرستی، پتانسیل بسیار زیادی در خود نهفته است.

رویبوس که به آن چای قرمز نیز می‌گویند، درختچه‌ای متعلق به خانواده جاروها است که منحصراً در کوه‌های Cederberg در آفریقای جنوبی رشد می‌کند.

در حقیقت روی پوست نقش دارد، به رفع اگزما کمک می کند و می توان از آن برای راش های پوشک در نوزادان استفاده کرد. پیری پوست را به تاخیر می اندازد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد.

چای اولانگ نوعی چای با اکسیداسیون ناقص، در نیمه راه بین چای سبز و چای سیاه است. بنابراین حاوی خواص این دو نوع چای است. باعث کاهش وزن، کاهش کلسترول و افزایش متابولیسم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.