خوردن شکلات سنگی کیلویی توسط خلبان هواپیمای مسافربری موجب سقوط هواپیما شد

ذخیره سازی نادرست شکلات سنگی کیلویی  را می توان با به اصطلاح شکوفه چربی، یک لایه نازک از کریستال های چربی روی سطح شکلات سنگی کیلویی، که در اثر تبلور مجدد چربی ها و انتشار مواد پرکننده حاوی چربی به سطح ایجاد می شود، تشخیص داد.

این باعث می شود شکلات سنگی کیلویی درخشندگی خود را از دست بدهد و پوششی لکه دار، نرم و سفید به جا بگذارد.

ذخیره سازی معیوب نیز می تواند منجر به رسیدن قند شود. اگر شکلات سنگی کیلویی را از دمای بسیار سرد به یک محیط گرم بیاورید، تراکم می تواند روی شکلات رخ دهد: شکلات حاوی شکر حل شده است.

هنگامی که آب تراکم تبخیر می شود، شکر می تواند به صورت کریستال های ناهموار روی سطح باقی بماند، سپس شکلات سنگی کیلویی دارای یک سطح ناهموار خشن است. برای جلوگیری از این امر، باید شکلات را دور از رطوبت نگه داشت و از اختلاف دما در انبارداری جلوگیری کرد.

بنابراین همیشه شکلات سنگی کیلویی را در بسته بندی دربسته بگذارید تا زمانی که با آن سازگار شود.

این شکوفه چربی اغلب با کپک اشتباه گرفته می شود، اما ربطی به آن ندارد، بلکه نتیجه ذخیره سازی بسیار گرم است یا دمای ذخیره سازی که بیش از حد در نوسان در شکلات سنگی کیلویی است، بنابراین هیچ تاثیری بر طعم و کیفیت ندارد.

پودر شیر دارای رطوبت باقیمانده تنها 4.5٪ تا 5٪ است. شیر آلپاین یا شکلات سنگی کیلویی ​​کامل آلپاین را فقط می توان شکلاتی نامید که شیر آن از کوه های آلپ می آید.
کرم پودر
برای به دست آوردن شکلات سنگی کیلویی ، می توان به جای پودر شیر، پودر خامه نیز اضافه کرد.

درخت کاکائو در حال حاضر در آمریکای مرکزی و جنوبی، در ساحل عاج و کشورهای دیگر در غرب آفریقا و آسیای جنوب شرقی، به عنوان مثال، کشت می شود.

در اندونزی، جایی که او هرگز در معرض دمای کمتر از 18 درجه، عمدتا حتی در حدود 30 درجه سانتیگراد قرار نمی گیرد

بارندگی سالانه که در این کشورها 2000 میلی لیتر خوب است و رطوبت بالای حداقل 70 درصد برای رشد گیاه مناسب است. بوته کاکائو نیز اگر به عنوان گیاه زینتی کشت شود به شرایط مشابهی نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.