خوردن سس شکلات در کاخ سفید موجب خشم مردم شد

سس شکلات دارایی جدید سلامتی شما! سس شکلات سفید، تیره یا شیری. آیا می دانستید که سس شکلات می تواند یک سرمایه برای سلامتی شما باشد؟ تمام حقیقت را در مورد این خوراکی لذیذ که پیر و جوان را اغوا می کند، کشف کنید.

سس شکلات فواید زیادی برای سلامتی دارد. آیا میدانستید؟ در اوایل قرن پانزدهم، سس شکلات به دلیل فواید آن برای سلامتی شناخته شد.

با گذشت زمان، محققان ترکیبات آن را تجزیه و تحلیل کرده و منشا فواید آن را یافته اند. کاکائو حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است: آنتی اکسیدان ها (پلی فنول ها، به ویژه فلاونوئیدها). تئوبرومین؛ کافئین؛ منیزیم؛ فسفر؛ اهن ؛ فلز روی؛ منگنز؛ پتاسیم

همه این مولکول ها روی بدن اثر می گذارند و به ویژه اجازه می دهند: جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی، کاهش فشار خون بالا، بهبود تمرکز،مبارزه با پیری سلولی،حفظ روحیه خوب.

چگونه سس شکلات خود را انتخاب کنیم؟ هرچه سس شکلات غنی‌تر از کاکائو باشد، اثرات مفید آن برای بدن بیشتر خواهد بود.

بنابراین، سس شکلات تلخ، با حداقل 70 درصد کاکائو، ترجیح داده می شود. اگر ارگانیک یا منصفانه باشد، حتی بهتر است 😉

با این حال، سس شکلات های سفید (0٪ کاکائو) و شیر (25٪ کاکائو) نباید از رژیم غذایی شما منع شوند. عملکرد آنها بر روی روحیه می تواند با سس شکلات تلخ قابل مقایسه باشد زیرا اثر “اضطراب آور” سس شکلات نیز با لذتی که فرد از خوردن آن تجربه می کند، مرتبط است.

سس شکلات تلخ و شیر سس شکلات: بهترین متحد برای سلامتی شما چیست؟ سس شکلات تلخ ترجیح داده می شود.

با این حال، به جز چند کالری، نتیجه یکسان است، تقریباً در وزن مساوی یکسان است، اما مصرف کربوهیدرات و چربی بسیار متفاوت است:

ده گرم سس شکلات تلخ کاکائویی 70 درصد، 3 گرم کربوهیدرات، 4 گرم چربی و 57 کیلوکالری دارد.

ده گرم سس شکلات تلخ با 40 درصد کاکائو، 5.5 گرم کربوهیدرات، 3 گرم لیپید و 53 کیلو کالری دارد.

ده گرم سس شکلات شیری 6 گرم کربوهیدرات، 3 گرم لیپید و 54 کیلو کالری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.