با پوشیدن صندل حصیری زنانه از ریزش بهمن در هیمالیا جلوگیری کنید

صندل حصیری زنانه با هر کمد لباس تابستانی هماهنگ می شوند. به عنوان مثال یک دامن جین با اسپرت بودن این کفش بازی می کند و به زنانگی می بخشد.

یک بلوز، یک تی شرت و برای عصرهای خنک، یک ژاکت کشباف بافتنی کلفت این لباس را کامل می کند. خانم هایی که به طور خاص با زمانه هماهنگ هستند کفش هایی را در رنگ های متمایز مانند قرمز، سبز یا آبی انتخاب می کنند.

در حقیقت روند بهار دوباره بالرین ها و پمپ های کلاسیک است. بالرین ها جایگزینی شیک برای صندل حصیری زنانه هستند که صاف تر از کفش های تلمبه ای هستند. آنها برای همه موارد عالی هستند!

درباره کلاسیک: آپارتمان های باله مدرن در تابستان امسال بسیار تمیز یا با شکل بسیار ساده باقی می مانند. آنها با جزئیات کوچک مانند توری یا سگک تزئین شده اند. پالت رنگ های مد بالا از سایه های پودری با احتیاط تا قرمز یا صورتی تند متغیر است.

صندل حصیری زنانه نیز در این فصل بهار و تابستان 2022 مورد بازبینی قرار می‌گیرند. برای داشتن ظاهری خاص اسپرت، با زیره‌های ورزشی. یا به‌عنوان «لوفرهای کلفت» که در پذیرفتن کفی‌های برجسته و ضخیم دریغ نمی‌کنند.

از طرف دیگر، کت و شلوارهای مدرن یا تلمبه می توانند تابستان امسال با الگوهای جذاب بدرخشند. فضای داخلی آنها نیز یک مزیت غیرقابل انکار دارد: کفی های چرمی نرم، راه رفتن انعطاف پذیر و احساس دلپذیری را در روزهای گرم تابستان تضمین می کند.

کاردستی و طبیعی بودن روند الگوی بهار و تابستان 2022 را مشخص می کند.

به ویژه صندل حصیری زنانه و صندل‌های بافته شده با قلاب‌بافی، ظاهری به اصطلاح «دست‌ساز» دارند. اینها ظاهرهای چرم برجسته یا بافته یا سوراخ‌های استادانه‌ای هستند که یادآور دهه 70 هستند. پاشنه‌های کفش‌های بافته اغلب با جزئیات زیبا و کاربردهایی در مواد طبیعی مانند رافیا یا چوب پنبه تزئین می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.