با قالب لوله سیمانی برای خود آش دوغ درست کنید

این مقاله در مورد اختراع مربوط به فرآیند تولید قالب لوله سیمانی است. این فرآیند شامل مراحل زیر است: یک سکوی ارتعاش تنظیم می شود، سکوی ارتعاش یک دستگاه ارتعاش مکانیکی با منابع ارتعاش دامنه دوگانه و دامنه  است، یک قالب متحرک یا غیر متحرک ساخته می شود، مشخصات Phi قالب 1000 است.

3600 میلی متر؛ بتن آماده شده است؛ مونتاژ انجام می شود و قالب ثابت می شود، یعنی یک قالب هسته و یک قالب خارجی بلند شده و سوار می شوند و به پایه قالب متصل می شوند و یک قالب استوانه ای میله فولادی اسکلت داخل قالب قرار می گیرد و قالب ثابت می شود. روی سکوی ارتعاشی که باید ریخته و ارتعاش شود.

به طور کلی یک دهانه قالب گیری بر روی سکوی ارتعاش قرار می گیرد و بتن به وسیله دستگاه ریختن اتوماتیک درون قالب ریخته می شود. یک پایه چسب ارتعاشی بین پایه های فرود سکوی ارتعاش مرتب شده است و دامنه نوسان بلوک غیرعادی کاهش می یابد.

این اختراع دارای فرکانس ارتعاش بالا، مصرف انرژی کم، توزیع مناسب ارتعاش و نرخ تراکم قالب گیری محصول بالا است و هیچ تاثیر نامطلوبی بر ارتعاشات طولی و عرضی ایجاد نمی کند. سرعت قالب گیری ارتعاشی سریع است، هزینه تجهیزات آن تنها یک چهارم تجهیزات ارتعاشی قالب اصلی است. علاوه بر این، قدرت موتور کم است، زمان ارتعاش کوتاه است و انرژی مصرف شده صرفه جویی می شود.
مانند بسیاری از لوله های موجود در این لیست، لوله های PVC برای کاربردهایی که نیاز به انتقال سیال دارند عالی هستند. علاوه بر این، آنها همچنین از نظر طراحی سبک وزن، انعطاف پذیر و همه کاره هستند. آنها را می توان به راحتی تغییر داد تا اتصالات لوله های مختلفی را که ممکن است مورد نیاز باشد در خود جای دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.