با درب ضد سرقت فلزی آلتین به کهکشان راه شیری سفر کنید

درب ضد سرقت فلزی آلتین یکی از بهترین گزینه ها برای ایمن کردن محل زندگیتان است پس با ما در این مقاله همراه باشید تا با روش های به کارگیری آن آشنا شوید.

شاید شما مستاجر هستید و صاحبخانه به شما اجازه نمی دهد که گیره را تعویض کنید (یا بدتر از آن، اصلاً گیره ندارید). ممکن است یک درب توخالی سست داشته باشید.

یا شاید شما صاحب خانه خود هستید و درب ورودی محکمی دارید، اما جرم و جنایت در محله شما افزایش یافته است و شما یک لایه امنیتی اضافی می خواهید. یک مانع درب یا نوار امنیتی آن لایه اضافی را اضافه می کند.

موانع درب به کف نزدیک در می پیچند. وقتی فعال نباشند، همسطح با زمین هستند و به‌طور محسوسی از مسیر خارج می‌شوند. هنگامی که درگیر می شوند، آنها از کف نزدیک در بیرون زده و مانع از باز شدن درب از کنار سنگر می شوند.

آنها کم حاشیه و فوق العاده قوی هستند. سایر نسخه‌های سدهای درب عبارتند از گیره‌های درب که به خوبی در زیر دستگیره در قرار می‌گیرند و با یک پایه لاستیکی روی زمین محکم می‌شوند و در صورت باز شدن درب به درب و کف فشار وارد می‌کنند.

مسدود کننده های درب این مزیت را دارند که به راحتی نصب و جدا می شوند و همچنین می توانند در مسافرت مفید باشند. میله امنیتی یک قطعه فلزی است که در تمام عرض چهارچوب در نصب می شود. هنگامی که در دو انتها محکم می شود، باز کردن درب را عملا غیرممکن می کند.

این گزینه ها دارای مزیت نصب سریع و آسان و بسیار امن هستند. آنها همچنین قابل جابجایی هستند، و بنابراین برای اجاره‌کنندگانی که اگر صاحبخانه مایل به نصب درب ورودی تقویت‌شده نباشد، گزینه‌های زیادی ندارند، ایده‌آل هستند.

هزینه بسیاری از سیستم‌ها می‌تواند کمتر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید، و ممکن است در صورت داشتن سیستم امنیتی، تخفیفی برای بیمه صاحبان خانه یا اجاره‌کنندگان خود دریافت کنید که هزینه اولیه نصب و تجهیزات را جبران می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.