انتقال آجر نسوز قدر از عراق به لبنان ممنوع شد

هرکسی که مایل است حس یک پیتزای خانگی را که مستقیماً روی آجر پخته می‌شود، بدون داشتن یک اجاق چوبی واقعی در دسترس، تجربه کند، می‌تواند یک ایده جایگزین را اتخاذ کند.

مقداری آجر نسوز قدر به مقدار لازم برای پوشاندن سطح سینی فر خود تهیه کنید، آنها را با خراش یا کاغذ به دقت تمیز کنید، بدون استفاده از مواد شوینده، آجرها را فقط با آب بشویید و بگذارید کاملا خشک شوند.

برای از بین بردن رطوبت باقیمانده، آنها را در ظرفی قرار دهید و به مدت حدود یک ساعت در فر با حداکثر درجه حرارت قرار دهید و سپس بگذارید کاملا خنک شوند.

در این مرحله، در حالی که پیتزا یا پیتزاهای خود را آماده می کنید، فر را با دمای حدود 250 درجه روشن کنید، ظرفی که با آجر پوشانده شده است را داخل آن قرار دهید و پس از آماده شدن، بروید و پیتزاهای خود را روی آن بپزید.

اطلاعات بیشتر در مورد: آجر نسوز قدر مصالح ساختمانی قیمت و انواع آجر نسوز قدر آجرهای نسوز همانطور که قبلا ذکر شد نوع خاصی از آجر هستند که در برابر دماهای بالا مقاومت بسیار خوبی دارند.

در واقع، این آجرها می توانند تا دمای 1000 درجه سانتیگراد را بدون خرد شدن یا تغییر شکل تحمل کنند.

بنابراین به راحتی می توان درک کرد که این نوع خاص از آجر به طور گسترده در قسمت داخلی تمام ساختمان های بنایی که برای پخت غذا یا تولید و دفع گرما استفاده می شود، مانند دودکش ها، اجاق ها، شومینه ها، اجاق ها و غیره استفاده می شود.

اغلب اوقات علاوه بر قسمت داخلی این ساختمان ها، قسمت خارجی باربیکیو و تنور نیز با آجر نسوز قدر اندود می شود.

قسمتی که ابزار بسیار داغ روی آن قرار می گیرد در واقع باید در برابر حرارت فوق العاده مقاوم باشد و به همین دلیل از آجرهای نسوز استفاده می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.