استفا ده از الکتروپمپ استیل در دریای مدیترانه موجب مرگ ماهیان شد

الکتروپمپ استیل به ویژه برای آبیاری باغ ها با آب باران مناسب هستند. آنها با قدرت مکش بالا و عمر طولانی مشخص می شوند.

همچنین بسیاری از مدل ها مجهز به پیش فیلتر برای جلوگیری از ورود کثیفی به داخل دستگاه ها هستند.

مزیت آن در ورودی مجزا نهفته است، به طوری که مانند الکتروپمپ استیل های دیگر نیازی به غوطه ور شدن در آب ندارند.

این کار شما را از زحمت کشیدن دستگاه در باغ های بزرگ نجات می دهد. الکتروپمپ استیل ها دارای ولتاژ کاری 220 ولت هستند. الکتروپمپ استیل باغ با سوئیچ فشار بسیار مناسب است.

سوئیچ فشار الکترونیکی دستگاه را به طور خودکار با کاهش فشار آب روشن می کند و با رسیدن به حداکثر فشار الکتروپمپ استیل دوباره خاموش می شود.

پمپ

یک دستگاه ایمنی تعبیه شده در حالت خشک از آسیب دیدن الکتروپمپ استیل در زمانی که آب بیشتری برای الکتروپمپ استیلاژ وجود ندارد جلوگیری می کند.

در این زمینه، همچنین آزمایش گسترده را در Testberichte.de بخوانید (شما می توانید در اینجا بیشتر در مورد آن بیابید: تست الکتروپمپ استیل باغ).

برخی از دستگاه ها به صورت خودکار هستند و به بسیاری از ویژگی های دیگر مجهز هستند. حتی مدل های کوچکتر مانند الکتروپمپ استیل آب 12 ولتی برای استفاده متحرک مانند چیزی در خانه متحرک یا کاروان هنگام کمپینگ یا در قایق را می توانید در اینجا پیدا کنید.

آیا می خواهید دست های خود را بشویید؟ مطلوب است که الکتروپمپ استیل به طور خودکار شروع به کار کند تا بلافاصله آب را در اختیار شما قرار دهد. یک سیستم فعال مانند سیستم کنترل الکترونیکی و DAB Control-D این امر را تضمین می کند. این سیستم ها بسته به نیاز آب واکنش نشان می دهند. وقتی یک شیر آب را باز می کنید، فشار آن کاهش می یابد و الکتروپمپ استیل باید روشن شود تا به شما آب بدهد.

کاربردهای کافی قابل تصور است که در آنها این عملیات دستی مطلوب نباشد، مانند:تامین آب سرویس بهداشتی، سینک، ماشین لباسشویی ،تامین آب یک شیر آب در فضای باز، تامین آب سمپاش دستی یا پاک کننده فشار قوی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.