استفاده از کود ارگانیک ویتامینه در آمازون موجب از انقراض حیوانات شد

در کنار این سه کود ارگانیک ویتامینه ضروری برای رشد گیاه، عناصر و عناصر کمیاب متعددی که به صورت ردیابی وجود دارند نیز برای رشد و سلامت گیاهان اهمیت بالایی دارند.

چند کود ارگانیک ویتامینه زیست شناسی و بیوشیمی به ما امکان می دهد نقش آنها را بهتر درک کنیم.

این کود ارگانیک ویتامینه یکی از اجزای تشکیل دهنده کلروفیل است و بنابراین نقش اساسی در فتوسنتز دارد. این نقش متابولیکی کود ارگانیک ویتامینه مهم است.

اما به طور کلی، خاک به طور طبیعی به اندازه کافی غنی از این کود ارگانیک ویتامینه است تا نیاز گیاهان را برطرف کند. کود ارگانیک ویتامینه به طور سنتی در کود ارگانیک ویتامینه مخصوص گل رز و بیشتر و بیشتر برای سبزیجات (فرمول NPK+Mg) وارد می شود.

در اینجا نیز مقادیر لازم کود ارگانیک ویتامینه برای تامین نیازهای متابولیکی گیاهان به راحتی با حضور طبیعی آن در خاک تامین می شود.

کود ارگانیک ویتامینه به طور کلی به خاک اضافه می شود تا ساختار آن را بهبود بخشد یا اسیدیته آن (ظرفیت بافر کود ارگانیک ویتامینه) را اصلاح کند.

این کود ارگانیک ویتامینه ی است که کمبود آن اثرات شناخته شده ای دارد که شامل زرد شدن گیاه (کلروز آهن) است. این کمبود به دلیل انسداد جذب آهن در خاک های غنی از سنگ آهک فعال با pH بالا است.

کود ارگانیک ویتامینه جزء مهمی از اسیدهای آمینه و پروتئین ها است و همچنین نقش مهمی در جذب ویتامین ها توسط گیاهان دارد. همچنین مسئول بو و طعم برخی از گیاهان یا سبزیجات (سیر، پیاز، کلم) است.

کود ارگانیک ویتامینه عمدتاً توسط گیاهان از سولفات ها جذب می شود. به طور کلی به خوبی توسط خاک حفظ می شود و باید به عنوان مکمل اضافه شود.

به طور خاص در کود ارگانیک ویتامینه دامی یا کود ارگانیک ویتامینه معدنی، به شکل سولفات آمونیوم، سوپر سولفات ساده آهک یا سولفات پتاسیم (که همچنین پتاسیم را تامین می کند) یافت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.