استفاده از کاشی سرویس بهداشتی الوند در مقبره کوروش موجب تخریب مقبره شد

بسته به مدل کاشی سرویس بهداشتی الوند انتخاب شده، ما نمی توانیم هیچ محدودیتی برای تخیل خود قائل شویم! شروع با کلاسیک اتمام کف، دیوار، تراس پایان دادن به پر کردن فضای زیر پله ها یا در راهرو به عنوان یک عنصر عملی در زیر آویزها (به نفع تمیزی دیوارها).

شایان ذکر است کاشی ها همچنین در عناصر تزئینی مختلف استفاده می شوند به عنوان پرکننده سطح بالای میز، کابینت یا به عنوان یک پایه مناسب برای لیوان مورد علاقه ما.

کاشی‌های سرامیکی اغلب برای تکمیل سطوح مختلف انتخاب می‌شوند، نه تنها به این دلیل که در بسیاری از طرح‌های مد روز موجود هستند، بلکه عمدتاً به این دلیل که به دلیل مقاومت در برابر آب، دوام و نگهداری آسان، کاربردی هستند. با این حال، به دلیل فرآیند تولید، ویژگی‌های خاصی ممکن است از مدلی به مدل دیگر متفاوت باشد.

به عنوان مثال، به دلیل مهارت در فرآیند پخت، لعاب برخی از کاشی ها ممکن است ترک های کوچکی را نشان دهد (اثر شوق) و الگوها ممکن است کمی متفاوت باشد.

در حقیقت کاشی‌ها در برابر سایش مقاوم هستند و حتی با خراش‌های عمیق‌تر، الگوی آن همچنان قابل مشاهده است زیرا رنگ‌های فردی در لعاب موجود است.

هر کاشی ابتدا با یک پرایمر و رنگ پایه پوشش داده می شود و سپس هر رنگ الگو به طور جداگانه اعمال می شود. کاشی ها پس از پخت، رنگ نهایی و مقاومت استثنایی خود را به دست می آورند.

اجرای داده ها بر روی اجزای تکمیل و روکش فلزی مانند کاشی و سرامیک، که قبلاً عمدتاً به دلایل زیبایی شناختی ارتباط داده شده بود، نه تنها امکان انتقال صحیح اطلاعات بین بازیگران مختلف درگیر در فرآیند ساخت و ساز را فراهم می کند، بلکه عملیات کنترل را در اجرای پروژه تسهیل می کند. کار و رسیدگی بهتر به تعمیر و نگهداری آینده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.