استفاده از کاشی استخری طرح دلفین در کاخ فرعون موجب مرگ او شد

ظروف سنگی و کاشی های بتنی در بالای مقاوم ترین کاشی های استخر قرار دارند. در مورد اول، مخلوط خاک رس و سیلیس را فشرده و سپس در دمای 1200 درجه سانتیگراد پخته می کنند تا نتیجه ای حاصل شود که بسیار متخلخل نباشد و در برابر تغییرات دما و شرایط آب و هوایی کاملاً مقاوم باشد.

کاشی استخری طرح دلفین نیز به دنبال عبور مخلوط سیمان، ماسه و آب به پرس هیدرولیک بسیار مقاوم است.

همچنین نباید فراموش کرد که کاشی های کوچک ساخته شده از خمیر شیشه نسبت به کاشی های بزرگ ساخته شده از سنگ چینی مقاوم تر هستند، زیرا در مورد دوم تراکم در یک منطقه بزرگتر توزیع می شود.مقاوم ترین کاشی های استخر کدامند؟

کاشی های استخر چه مارک هایی دارند؟
امروزه انتخاب از نظر کاشی های استخر بسیار گسترده است و سازندگان در نبوغ با هم رقابت می کنند تا از رقبا متمایز شوند. از جمله معروف ترین برندها می توان به Amenamat، Casalgrande Padana، Dubicki، Kineo، O Concept Mosaïques، Ondinia یا Rosa Grès اشاره کرد.

چندین برند مانند Point P، Leroy Merlin یا Castorama نیز کاشی های استخر طراحی شده توسط شرکت های دیگری مانند Artens را به بازار عرضه می کنند.

امروزه برندهای بیشتری در طراحی کاشی های خاص تخصص دارند. Novoceram از جمله در مدل های سرامیکی و Saime در قطعات سنگ چینی تخصص دارد.

چگونه کاشی استخر مناسب را انتخاب کنیم؟
اولین کاری که برای انتخاب کاشی استخر مناسب باید انجام دهید، شناسایی نیازها و بودجه ای است که در اختیار دارید. اگر بودجه شما کاملا محدود است، بهترین کار این است که به سمت کاشی های سرامیکی یا ظروف سنگ چینی بروید که با قیمت مناسب کاشی استخر در دسترس هستند.

از طرف دیگر، اگر می‌خواهید بودجه مشخصی را به این نوع پوشش اختصاص دهید، اجازه دهید این بار فریفته کاشی‌های سنگ طبیعی، خمیری و مینای شیشه‌ای شوید.

البته از معیارهای اساسی مانند رنگ ها، نقش ها و پرداخت ها که نقش اساسی در رندر نهایی، خاصیت عدم لغزش و همچنین مقاومت در برابر یخ زدگی و تغییرات دما دارند، غافل نشوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.