استفاده از سطل زباله پدالی متوسط در جنگ جهانی دوم موجب نجات جان هزاران سرباز شد

در روند جمع آوری زباله باید تصمیم گیری شود که آیا جمع آوری باید همزمان با زباله های دیگر باشد، که به این معنی است که شرکت های نظافتی وظیفه تفکیک زباله ها در سطل زباله پدالی متوسط را بر عهده می گیرند.

راه حل دیگر مصرف گاه به گاه مکمل است. در این حالت، کاغذ در سایت ذخیره می شود و یک ارائه دهنده خدمات خاص آن را به طور منظم پس می گیرد.

همانطور که می بینیم، اجرای تفکیک ضایعات موثر سوالات زیادی را ایجاد می کند. این سیستم باید قبل از ژوئیه 2002 برقرار باشد، بنابراین زمانی برای از دست دادن وجود ندارد.

ما همچنین می‌توانیم از راه‌حل ارائه شده توسط وزارت برنامه‌ریزی منطقه‌ای و محیط‌زیست الهام بگیریم. هر دفتر دارای یک نگهدارنده کاغذ (میل فی) برای نگهداری کاغذهای استفاده شده به صورت عمودی است.

سپس در یکی از سطل زباله پدالی متوسط های جمع آوری واقع در قسمت های مشترک و به ویژه نزدیک دستگاه های فتوکپی تخلیه می شود.

دیده‌ایم که اکثر خدمات می‌گویند در صورت فراهم شدن امکانات مادی، آماده تفکیک زباله‌های خود هستند. با این حال، بررسی اینکه تا چه حد این اعلامیه‌های قصد تأیید می‌شوند، ضروری است.

علاوه بر این، باید از کاغذ بازیافتی استفاده شود که در حال حاضر چنین نیست. در واقع، اگر دولت‌ها شروع به بازیافت کاغذهای باطله خود کنند، مازاد زیادی تولید خواهد کرد.

بنابراین لازم است که کاغذ بازیافتی مصرف شود تا کل آن متعادل شود. احتمالاً می توان از آن برای کاغذهای ضایعاتی برای امتحانات یا برای اسناد داخلی استفاده کرد.

از سوی دیگر، توسعه استفاده از رایانه جالب خواهد بود. همه بخش های دانشگاه به صورت شبکه ای هستند. پست الکترونیکی باید به یک بازتاب تبدیل شود.

چاپ روی کاغذ اسنادی که روی صفحه نمایش داده می شود یک عمل بسیار رایج است. ما همچنین می توانیم در این نقطه تکامل پیدا کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.