استفاده از رب انار خانگی اصل در غذای مراسم نامزدی بازیگر هالیوودی خبرساز شد

مردم از دیرباز از خواص درمانی رب انار خانگی اصل استفاده می کردند. در این بین، میوه به بخشی جدایی ناپذیر از مغازه های ما و یک غذای محبوب در بین آلمانی ها تبدیل شده است.

در حال حاضر تحقیقات مجدانه ای در مورد اثرات پزشکی رب انار خانگی اصل در حال انجام است که مطالعات انجام شده به ویژه در زمینه تحقیقات سرطان نتایج شگفت انگیزی را به همراه داشته است.

نسبت بالای آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها رب انار خانگی اصل را به یک میوه قدرتمند تبدیل می کند.ارزش غذایی، کالری و مواد تشکیل دهنده انار

ارزش غذایی رب انار خانگی اصل
ارزش غذایی زیر رب انار خانگی اصل به 100 گرم از قسمت خوراکی آن اشاره دارد.74 کالری، 0.7 گرم پروتئین، 0.6 گرم چربی،79.1 گرم آب، 16.1 گرم کربوهیدرات،2.2 گرم فیبر رژیمی.

در زمان استعمار آمریکای جنوبی توسط اسپانیایی ها، رب انار خانگی اصل به دنیای جدید نیز راه یافت. امروزه عمدتاً در اطراف دریای مدیترانه و خاورمیانه رشد می کند. در حدود 2000 سال پیش کشت می شد، اگرچه همانطور که در بالا ذکر شد، استفاده از آن بسیار بیشتر است.

از خانواده رب انار خانگی اصل است و از نظر ظاهر درختچه ای کوچک است. کشت بیشتر به مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری محدود می شود، اگرچه این درخت می تواند در زمستان های معتدل نیز زنده بماند. تامین کنندگان اصلی فعلی ترکیه و اسپانیا هستند.

در مورد بیماری های قلبی عروقی، و سرطان را تحت تاثیر قرار می دهد.
این را می توان به غلظت بسیار بالای پلی فنول ها نسبت داد.

پلی فنول ها دارای اثر ضد التهابی و پیشگیری از سرطان هستند که به ویژه در مطالعه انار مشهود بود. آنها رشد سلول های سرطانی مختلف را مهار کرده و از بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند.

قند موجود در رب انار خانگی اصل پالپ به گلوکز (7.9 گرم در 100 گرم) و فروکتوز (7.2 گرم در 100 گرم) تقسیم می شود. به دلیل آب زیاد و کالری کم، مصرف رب انار خانگی اصل در رژیم غذایی نیز مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.