استفاده از جاکلیدی دانه برنج در سفارت آلمان ممنوع شد

برخی از انواع جاکلیدی دانه برنج حتی توسط طراحان عالی رتبه طراحی و ساخته می شوند که برند خود و خلاقیت خود را بر روی این لوازم جانبی نیز نقش می بندند.

همچنین شایان ذکر است که جا کلیدهای دیواری را می توان با توجه به نیاز و سلیقه خود تزیین، تزیین و یا تزیین کرد: مثلاً با رنگ آمیزی با اسپری اکریلیک یا رنگ های پایه آب یا با نشانگرهای پاک نشدنی.

یا با چسباندن مجسمه ها یا با چسباندن برگ های خشک، گل ها، سوزن های کاج یا روبان، آنها را کامل تر کنید. به طور خلاصه، با رها کردن قدرت تخیل، می‌توانید حلقه‌های کلید دیواری فوق‌العاده شخصی‌سازی شده، نقاشی دستی، منظره، تم گل یا حیوانی ایجاد کنید.

با جا کلیدی دیواری، خانه مرتب تر و دلپذیرتر می شود: یک وسیله جانبی ساده در کنار درب ورودی یا کنار تخت می تواند بسیار مفید باشد. منتظر چی هستی؟ در دنیای Westwing شیرجه بزنید و جاکلیدی دانه برنج مورد علاقه خود را کشف کنید. خانه خود را دوست داشته باشید!

برای چسباندن به دیوار، می توانید از یک حلقه سیم ضخیم استفاده کنید یا وسایل مخصوص خریداری کنید.

همین، اره چوبی جدید شما آماده است. به این ترتیب می توانید چند برش کوچک را به طور همزمان تهیه کنید و سپس به پایه وصل کنید. جاکلیدی دانه برنج را خودتان از ماشین بافندگی انجام دهید

در خانه خود، بسیاری می توانند یک قاب قدیمی برای یک عکس یا یک عکس پیدا کنند، اما عجله ای برای دور انداختن آن ندارند. آنها کلیدهای دیواری عالی می سازند که می توانند زیبایی و مکان خاصی را برای کلیدهای شما ببخشند.

بسته به ایده شما، مواد متفاوت خواهد بود و برای مثال ما به موارد زیر نیاز داریم:

قاب مناسب برای یک تصویر یا عکس، با هر اندازه و شکل.

یک قطعه مناسب برای قاب انتخاب یا تهیه کنید.

به اکریلیک نیاز دارید.

قلم مو پهن است، از مواد مصنوعی ساخته شده است. شن ریز تا متوسط.

می توان آن را با یک اسفنج ساینده جایگزین کرد. کاغذ دکوپاژ: الگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید، اما مطمئن شوید که متناسب با اندازه باشد.

کلید روی جاکلیدی دانه برنج قرار می گیرد. آنها را می توان با پیچ های کوچک جایگزین کرد، این همه به مفهوم شما بستگی دارد.

پیچ گوشتی فیلیپس، مته و اره منبت کاری اره مویی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.